Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.

Daugiau

Liftų elektromechanikas 265052208

Kategorija:LIFTAI. ESKALATORIAI
Kurso kodas:265052208 +
Galiojimas:3 m.
Miestas: LinkuvaSimnasSalantaiRamygalaZagareSkaudvilėKudirkos NaumiestisGelgaudiskis EzerelisPagegiaiVieksniaiVilkija TytuvenaiRudiskes VentaBirstonasAkmeneSeduvaAriogalaNeringaEisiskesZiezmariaiRietavasLazdijaiKalvarijaTrakaiSvencionysVievisPakruojisNemencineKybartaiSilaleSvencioneliaiIgnalina SakiaiPabradeSkuodasSirvintosMoletai Kazlu RudaKupiskisZarasaiSalcininkaiPasvalysNaujoji AkmeneKaisiadorysKelmeVarenaJoniskisPrienaiAnyksciaiVilkaviskisRaseiniaiLentvarisGarliavaJurbarkasGrigiskesBirzaiElektrenaiRokiskisDruskininkaiRadviliskisSilutėKretingaPlungeVisaginasUkmergeKedainiaiUtenaNaujoji AkmeneKelmeKursenai
Kaina:sukonkretinti (anglų. POA)

Aprašymas

Valstybinis kodas 265052208

Kodas pagal Tarptautinę standartizuotą švietimo klasifikaciją (ISCED) 23352

Švietimo sritis Inžinerija ir inžinerinės profesijos

Švietimo posritis Elektra ir energija

Suteikiamos kvalifikacijos pavadinimas, kodas Liftų elektromechanikas

Būtinas minimalus išsilavinimas Pagrindinis išsilavinimas

Kiti reikalavimai privalo turėti pradinę profesinę elektrosaugos kvalifikaciją

Programos trukmė Dieninė, 8 Savaitės

Vidutinė teorinio mokymo trukmė 5 savaitės

Vidutinė praktinio mokymo trukmė (įskaitant ir baigiamąją praktiką) 5 savaitės

Išsilavinimo, kvalifikacijos ir mokymosi pasiekimų dokumentų pavadinimai, kodai

Liftų elektromechanikas

Kvalifikacijos pažymėjimas, 4111

Kvalifikacijos pažymėjimas, 4112

Daugiau

Mokymo programa skirta parengti liftų elektromechanikus, mokančius atlikti liftų techninę priežiūrą, remontą, rekonstrukciją, modernizavimą, montavimą, užtikrinti saugų liftų naudojimą, žmonių saugumą liftų patalpų zonoje.

Siekiant šių tikslų būsimieji liftų elektromechanikai teoriniuose užsiėmimuose mokomi pažinti mechaninius ir elektrinius liftų įrenginius, elektrotechnikos, elektronikos pagrindų, liftų elektrinių schemų, liftų saugos įrenginių, liftų remonto ir montavimo technologijos, liftų techninės priežiūros ir kt.

Praktinis mokymas vyksta įmonėje, kuri techniškai prižiūri, remontuoja, rekonstruoja, modernizuoja ir montuoja liftus. Praktinio mokymo trukmė – 3 savaitės. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami liftų schemų pažinimo, jų priežiūros ir kt. gebėjimai.

Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama liftų elektromechaniko kvalifikacija.

Baigus liftų elektromechaniko mokymo programą mokymąsi galima tęsti pagal pagrindinio profesinio mokymo inžinerijos ir inžinerinių profesijų srities, mechanikos ir metalo darbų posričio ar, įgijus vidurinį išsilavinimą, aukštojo mokslo pramonės inžinerijos studijų krypties programas.

Liftų elektromechaniko mokymo programa skirta asmenims, sulaukusiems 18 metų.

Kvalifikacijos aprašas

Liftų elektromechaniko kvalifikacija reikalinga norint dirbti liftų elektromechanikų.

Asmuo, įgijęs liftų elektromechaniko kvalifikaciją, turi:

gebėti tikrinti liftus, jų mazgus ir elementus, nustatyti ir šalinti gedimus, atlikti metalo apdirbimo darbus, tikrinti lynų kokybę, paruošti techniniams patikrinimams, atlikti lifto profilaktinę techninę apžiūrą, mechaninius ir elektrinius matavimus, remontuoti ir montuoti liftus, išmontuoti atskirus liftų mazgus, laikytis saugos darbe reikalavimų, liftų priežiūros taisyklių;žinoti liftų konstrukcijas, mechaninius ir elektrinius liftų įrenginius, elektrotechnikos ir elektronikos pagrindus, liftų saugos įrenginius, liftininkų instrukcijas, liftų techninės priežiūros, remonto ir montavimo technologiją, liftų remonto, priežiūros ir montavimo medžiagas, diagnostikos ir matavimų įrenginius, LST EN 81-1, LST EN 81-2 liftų projektavimo, įrengimo ir saugaus naudojimo taisykles, elektros įrenginių, kurių įtampa yra iki 1000 V, naudojimo taisykles;mokėti atsakingai ir dėmesingai dirbti.

Liftų elektromechaniko kvalifikaciją galima įgyti darbo rinkos ar pagrindinio profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose mokymą pagal liftų elektromechaniko mokymo programą.

Norintiems siekti liftų elektromechaniko kvalifikacijos reikia būti įgijus pagrindinį išsilavinimą ir elektriko kvalifikaciją.

Įgiję liftų elektromechaniko kvalifikaciją asmenys gali dirbti įmonėse, kurios techniškai prižiūri, remontuoja, rekonstruoja, modernizuoja ir montuoja liftus.

REGISTRUOKITES Į KURSĄ

Klientas

Mokiniai

UAB Coscrete NaujienosNaujienos

Šaunamojo ginklo turėjimo savigynai programos mokymo kursai

Plačiau

UAB "Cos lt" rengia sertifikuotus mokymo kursus įvairių sričių darbuotojams, specialistams bei vadovams.

Plačiau

Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų priešgaisrinės saugos mokymo kursai

Plačiau

DSST kompetencijos tobulinimo seminarai

Plačiau

KlauskiteTurite klausimu?

KontaktaiSusisiekite telefonu arba El. paštu

Turite klausimų? Susisiekite:+37061637777arba

Susisiekite

* - Būtini laukai