Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.

Daugiau

Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas 262052211

Kategorija:KATILINĖS
Kurso kodas:262052211 +
Galiojimas:3 m.
Miestas: LinkuvaSimnasSalantaiRamygalaZagareSkaudvilėKudirkos NaumiestisGelgaudiskis EzerelisPagegiaiVieksniaiVilkija TytuvenaiRudiskes VentaBirstonasAkmeneSeduvaAriogalaNeringaEisiskesZiezmariaiRietavasLazdijaiKalvarijaTrakaiSvencionysVievisPakruojisNemencineKybartaiSilaleSvencioneliaiIgnalina SakiaiPabradeSkuodasSirvintosMoletai Kazlu RudaKupiskisZarasaiSalcininkaiPasvalysNaujoji AkmeneKaisiadorysKelmeVarenaJoniskisPrienaiAnyksciaiVilkaviskisRaseiniaiLentvarisGarliavaJurbarkasGrigiskesBirzaiElektrenaiRokiskisDruskininkaiRadviliskisSilutėKretingaPlungeVisaginasUkmergeKedainiaiUtenaNaujoji AkmeneKelmeKursenai
Kaina:sukonkretinti (anglų. POA)

Aprašymas

Valst. Kodas 262052211

Kodas pagal ISCED 23352

Lygmuo/tipas Profesinis mokymas

Švietimo sritis Inžinerija ir inžinerinės profesijos

Švietimo posritis Elektra ir energija

Minimalus išsilavinimas Pagrindinis išsilavinimas

Profesinė kvalifikacija Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistas

Amžiaus reikalavimai norintiesiems mokytis (studijuoti) pagal atitinkamą programą (jeigu ribojama) nuo 18 m.

Priėmimo metai, mokymosi forma, priimamų mokytis skaičius 2015 12 sav., Dieninė

Daugiau

Mokymo programa skirta rengti vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistus, gebančius kūrenti garo (iki 16 t/h našumo) ir vandens šildymo (aukštesnės kaip 115°C temperatūros) katilus visomis kuro rūšimis (kietuoju, skystuoju kuru, dujomis), juos prižiūrėti.

Siekiant šių tikslų būsimieji vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinistai teoriniuose užsiėmimuose mokomi šilumos technikos pagrindų, katilinės įrenginių technologijos, katilų ir jų įrenginių konstrukcijos pažinimo, eksploatuoti kuro ūkį, remontuoti katilinės dujų įrenginius, naudoti matavimo prietaisus ir įrenginius, darbuotojų saugos darbe ir sveikatos reikalavimų, aplinkosaugos, ekonomikos ir teisės žinių pagrindų ir kt.

Praktinis mokymas vyksta vidutinio našumo katilinėse. Praktinio mokymo trukmė – 5 savaitės. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami garo ir vandens šildymo katilų kūrenimo, remonto ir kt. gebėjimai.

Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu. Baigusiajam suteikiama vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto kvalifikacija.

Baigus vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programą mokymąsi galima tęsti pagal pagrindinio profesinio mokymo inžinerijos ir inžinerinių profesijų srities, elektros ir energijos posričio ar, įgijus vidurinį išsilavinimą, aukštojo mokslo energetikos studijų krypties programas.

Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programa skirta asmenims, sulaukusiems 18 metų.

Kvalifikacijos aprašas

Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto kvalifikacija reikalinga norint dirbti garo ir vandens šildymo katilų mašinistu.

Asmuo, įgijęs vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto kvalifikaciją, turi:

gebėti parengti katilus darbui, parengti ir tiekti kietąjį kurą, šalinti šlaką ir degimo produktus, prižiūrėti visomis kuro rūšimis kūrenamus garo (iki 16 t/h imtinai našumo) katilus ir vandens šildymo (aukštesnės kaip 115°C temperatūros) katilus, palaikyti ir reguliuoti degimą, prižiūrėti pagalbinius įrenginius, naudotis matavimo prietaisais, teisingai priimti ir perduoti pamainą, laikytis darbuotojų saugos darbe, elektrosaugos, priešgaisrinės saugos, darbo higienos reikalavimų;žinoti kietojo, skystojo ir dujinio kuro savybes ir laikymo reikalavimus, garo (iki 16 t/h imtinai našumo) katilų ir vandens šildymo (aukštesnės kaip 115°C temperatūros) katilų veikimą ir jų pagalbinius įrenginius, išmanyti jų konstrukciją, matavimo ir kitus prietaisus, katilo technologines schemas ir uždarymo įtaisų vietas;

mokėti dirbti atsakingai, kruopščiai, savarankiškai, organizuoti darbą, efektyviai bendrauti su kolegomis ir klientais, domėtis technika

Vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto kvalifikaciją galima įgyti darbo rinkos ar pagrindinio profesinio mokymo įstaigose, vykdančiose mokymą pagal vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto mokymo programą.

Norintiems siekti vidutinio našumo garo ir vandens šildymo katilų mašinisto kvalifikacijos reikia turėti pagrindinį išsilavinimą.

 

REGISTRUOKITES Į KURSĄ

Klientas

Mokiniai

UAB Coscrete NaujienosNaujienos

Šaunamojo ginklo turėjimo savigynai programos mokymo kursai

Plačiau

UAB "Cos lt" rengia sertifikuotus mokymo kursus įvairių sričių darbuotojams, specialistams bei vadovams.

Plačiau

Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų priešgaisrinės saugos mokymo kursai

Plačiau

DSST kompetencijos tobulinimo seminarai

Plačiau

KlauskiteTurite klausimu?

KontaktaiSusisiekite telefonu arba El. paštu

Turite klausimų? Susisiekite:+37061637777arba

Susisiekite

* - Būtini laukai