Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.

Daugiau

Asmuo, atsakingas už katilinės, veikiančios be nuolatinio aptarnaujančio personalo

Kategorija:KATILINĖS
Kurso kodas:260052216 +
Galiojimas:3 m.
Miestas: LinkuvaSimnasSalantaiRamygalaZagareSkaudvilėKudirkos NaumiestisGelgaudiskis EzerelisPagegiaiVieksniaiVilkija TytuvenaiRudiskes VentaBirstonasAkmeneSeduvaAriogalaNeringaEisiskesZiezmariaiRietavasLazdijaiKalvarijaTrakaiSvencionysVievisPakruojisNemencineKybartaiSilaleSvencioneliaiIgnalina SakiaiPabradeSkuodasSirvintosMoletai Kazlu RudaKupiskisZarasaiSalcininkaiPasvalysNaujoji AkmeneKaisiadorysKelmeVarenaJoniskisPrienaiAnyksciaiVilkaviskisRaseiniaiLentvarisGarliavaJurbarkasGrigiskesBirzaiElektrenaiRokiskisDruskininkaiRadviliskisSilutėKretingaPlungeVisaginasUkmergeKedainiaiUtenaNaujoji AkmeneKelmeKursenai
Kaina:sukonkretinti (anglų. POA)

Aprašymas

Valstybinis kodas: 260052216

Kodas pagal ISCED 23352

Lygmuo ir / ar tipas: Darbo rinkos profesinis mokymas. Inžinerija ir inžinerinės profesijos

Pakopa: Programos, skirtos suaugusiems įgyti profesinę kvalifikaciją

Baigimo sertifikatas: Pažymėjimas

Asmuo, atsakingas už katilinės, veikiančios be nuolatinio aptarnaujančio personalo

Daugiau

Pastaruoju metu dujofikuojant naujus objektus arba renovuojant esamas katilines (antros ir trečios kategorijos)* yra įrengiami šiuolaikiniai katilai su degikliais, turinčiais saugos ir kontrolės automatiką. Šių katilinių priežiūrai reikia kvalifikuoto personalo.

Ši mokymo programa sudaryta remiantis "Vandens šildymo ir garo katilų, kuriuose slėgis ne didesnis kaip 0,7 atm, įrengimo ir saugaus eksploatavimo taisyklėmis" ir "Dujų ūkio saugumo laikinųjų taisyklių" punkto 3.8.5 reikalavimais ir AB "Lietuvos dujos" mokslinės techninės tarybos posėdžio 1998 09 23 Nr. 42 protokolo nutarimu, kur siūloma į reglamentą "Dujų tiekimas gyvenamuosiuose ir visuomeniniuose pastatuose" įtraukti šias formuluotes:

Leidžiama dujas deginantiems įrenginiams, sumontuotiems II kategorijos katilinėse ir patalpose, veikti be nuolatinio aptarnaujančio personalo, jei įvykdytos šios sąlygos:

- įrenginiai išdėstyti izoliuotose patalpose, kuriose įrengta patalpų uždujinimo ir įėjimo durų atidarymo signalizacija;

- įrenginiai aprūpinti saugos ir reguliavimo prietaisais;

- visų saugos ir reguliavimo prietaisų signalai turi būti perduodami į kontrolės punktą su garsine ir šviesine informacija;

- įrenginių savininkas yra sudaręs sutartį su kvalifikuota tarnyba įrenginių paleidimui ir jų techninei apžiūrai arba turi kvalifikuotą personalą jų aptarnavimui."

Mokymo programa taikoma asmenims, atsakingiems už katilinės, veikiančios be nuolatinio aptarnaujančio personalo, priežiūrą, mokymui. Tikslas - parengti asmenis, kurie mokėtų teisingai ir saugiai eksploatuoti katilines (antros ir trečios kategorijos), kuriose yra įrengiami vandens šildymo (iki 115°C) ir garo (iki 0,07 MPa) katilai, kūrenami dujomis ir skystu kuru. Mokytis gali ne jaunesni kaip 18 metų asmenys, turintys vidurinį išsimokslinimą.

Mokymo trukmė - 2 savaitės (74 val.). Teorijos mokymui skirta - 58 val., praktiniam - 16 val. Teorijos mokymas vyksta mokymo procesui tinkamoje patalpoje, taikoma mokyklinė pamokų ir pertraukų sistema. Praktinis mokymas organizuojamas veikiančiose katilinėse.

Sėkmingai baigę šią mokymo programą gebės teisingai ir saugiai prižiūrėti katilines, veikiančias be nuolatinio aptarnaujančio personalo. Jiems išduodamas pažymėjimas (kodas 1114).

Žiūrėti STR 2.08.01:1996, Dujų tiekimas gyvenamuosiuose namuose ir visuomeniniuose pastatuose.

Antroji kategorija - patalpose įrengiami šildymo prietaisai, kurių bent vienas galingesnis kaip 100 kW, bet ne daugiau kaip 225 kW, o suminis - ne daugiau kaip 1,5 MW;

Trečioji kategorija- patalpose įrengiami šildymo prietaisai, kurių vienetinis galingumas ne didesnis kaip 100 kW, bet ne daugiau kaip 2 prietaisai.

REGISTRUOKITES Į KURSĄ

Klientas

Mokiniai

UAB Coscrete NaujienosNaujienos

Šaunamojo ginklo turėjimo savigynai programos mokymo kursai

Plačiau

UAB "Cos lt" rengia sertifikuotus mokymo kursus įvairių sričių darbuotojams, specialistams bei vadovams.

Plačiau

Įmonių, įstaigų, organizacijų vadovų priešgaisrinės saugos mokymo kursai

Plačiau

DSST kompetencijos tobulinimo seminarai

Plačiau

KlauskiteTurite klausimu?

KontaktaiSusisiekite telefonu arba El. paštu

Turite klausimų? Susisiekite:+37061637777arba

Susisiekite

* - Būtini laukai