Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.

Daugiau

Dokumentai darbui užsienyje

Mes galime jums padėti sutaupyti laiko ir energijos, pasirūpindami, kad jums reikalingi dokumentai būtų legalizuoti įstatymo numatyta tvarka iki atvykstant į šalį, supažindinsime su įstatymų nustatytais reikalavimais, informuosime kaip vesti dokumentaciją, mokėti mokesčius, kada ir kaip pateikti ataskaitas už vykdomą veiklą.

ANGLIJA

Dirbant statybų srityje privalu susipažinti su darbo saugos reikalavimais ir turėti tai įrodančius dokumentus. Mes jus paruošime ir užregistruosime Sveikatos ir Saugumo Testui, kurį galite laikyti lietuvių, rusų arba anglų kalbomis. Padėsime sutaupyti laiko ir energijos kad per kelias dienas atvykę į šalį turėtumėte įstatymo numatytus dokumentus ir galėtumėte pradėti dirbti .

Registracija NI Numeriui

Kiekvienas asmuo norintis dirbti ar gauti valstybinę pašalpą Jungtinėje Karalystėje privalo turėti Socialinio Draudimo Numerį (angl. National Insurance Number). Jis suteikiamas asmeniui visam laikui. Mes užsiregistruosime jus, suteiksime visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte nuvykti į paskirtą pokalbį pasiruošę.

Jei turėjote Socialinio Draudimo Numerį, pametėte jį ir norite jį vėl sužinoti, arba norite pakeisti pavardę (iš mergautinės į santuokinę ar atvirkščiai )- mes užpildysime reikalingus dokumentus.

Savarankiškai dirbančio asmens registracija (angl. Self-employed )

Jei norite pradėti savo verslą-jį būtina užregistruoti Mokesčių Inspekcijoje. Registracijos metu jums bus paskirtas  numeris (angl. Unique Tax Reference). Šis numeris reikalingas dirbant kaip sub-rangovui  statybų srityje, atliekant namų valymo darbus, teikiant privačias grožio paslaugas, kompiuterių priežiūros paslaugas ir pan.

Mes padėsime įregistruoti jūsų veiklą Mokesčių Inspekcijoje, supažindinsime su įstatymų nustatytais reikalavimais, informuosime kaip vesti dokumentaciją, mokėti mokesčius, kada ir kaip pateikti ataskaitas už vykdomą veiklą.

Nacionalinė profesinė kvalifikacija.  Nėra jokių oficialių nurodymų, per kiek laiko asmuo turi įgyti nacionalinę profesinę kvalifikaciją. Tai lanksti savarankiška mokymosi programa, pritaikyta įvairių žmonių poreikiams. Tačiau paprastai daugelis jaunesnių ar vyresnių studentų įgyja 1 ir 2 lygius per vienus metus, o per porą metų pasiekia 3 lygį tai didina darbuotojo konkurencingumą.

Sveikatos Draudimo paslaugos.Turėdami Sveikatos Draudimo kortelę jūs ir jūsų šeimos nariai galėsite drąsiai keliauti kiekvienoje Europos Sąjungos šalyje, įskaitant Lietuvą , ir nemokamai gauti būtiną medicininę pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui ar susirgus kelionės metu. Tad nerizikuokite savo ir artimųjų sveikata.

KITA

Norėdami pradėti verslą ir įkurti įmonę privalote jos veiklą įregistruoti įstatymo nustatyta tvarka. Mes padėsime jums  negaišti laiko dokumentacijos tvarkymui  ir pasirūpinsime registracija bei visomis reikalingomis ataskaitomis, kurias būtina pateikti Įmonių Registrui  bei Mokesčių Inspekcijai  apie kompanijos veiklą.

Turite klausimų? Susisiekite:+37068963902arba

Susisiekite

* - Būtini laukai