Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas.

Daugiau

APLINKOSAUGA

UAB “COS LT” TAIKO APLINKOS VIENTISUMO, EKONOMINĖS GEROVĖS IR SOCIALINĖS LYGYBĖS PRINCIPUS SAVO VEIKLOS POLITIKOJE IR PRAKTIKOJE. INVESTICIJAS Į PROJEKTĄ KOMPENSUOJA SKLANDI DARBŲ EIGA.

 

Aplinkosaugos specialistai atlieka įvairius aplinkos tyrimus, poveikio aplinkai bei strateginių pasekmių aplinkai vertinimus, konsultuoja aplinkosaugos reglamentų ir teisės aktų taikymo klausimais, taip pat teikia informaciją apie būtinas vykdyti įmonėms veiklas, kad minimaliomis sąnaudomis būtų užtikrinta atitiktys aplinkosaugos reikalavimams.

Tikslas padėti įmonėms efektyviai valdyti aplinkosaugos sklandžią veiklą ir užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą, ieškant geriausių ir efektyviausių sprendimų, mažinančių taršos lygį, bei neigiamą poveikį aplinkai.

Aplinkosaugos srities  priežiūra jūsų organizacijoje.

Užsisakius aplinkosaugos priežiūros paslaugą jums nereikės samdyti aplinkosaugos specialisto, nes mūsų konsultantas prižiūrės, kad jūsų įmonės aplinkosaugos dokumentacija atitiktų "LR" teisinius reikalavimus, t.y.:

  • vykdys atliekų, cheminių medžiagų ir kt. apskaitą;
  • rengs ir teiks ataskaitas aplinkos apsaugą kontroliuojančioms institucijoms;
  • pritaikys ir pateiks jums aplinkosaugos tvarkas (atliekų rūšiavimo, jų pridavimo, ir kt.);
  • supažindins darbuotojus su jūsų įmonei taikomais aplinkosaugos reikalavimais;
  • konsultuos taršos mažinimo ir kitais aktualiais klausimais.

Galimi šios paslaugos variantai: nuolatinė priežiūra arba vienkartinis dokumentų sutvarkymas – auditas su rekomendacijomis, kaip pildyti žurnalus, rūšiuoti ir priduoti atliekas, tvarkyti chemines medžiagas ir kt.

Aplinkosaugos teisinių reikalavimų priežiūra.

Aplinkos apsaugos sritį reglamentuoja daugybė teisės aktų ir jie nuolat keičiami, todėl siūlome teisinių aktų priežiūros paslaugą, pagal kurią:

  • atliksime pirminį auditą,  nustatysime jūsų įmonei taikomus aplinkosaugos teisinius reikalavimus;
  • atitinkamai bus sudarytas  taikomų aplinkosaugos teisinių reikalavimų sąrašas skirtas jūsų įmonei;
  • konsultantas jūsų įmonės atstovą konsultuos teisinių aktų įgyvendinimo klausimais bei vykdys nuolatinę įmonės veiklos atitikimo aplinkos apsaugos teisės aktams kontrolę / priežiūrą, konsultuos dėl rastų neatitikimų šalinimo.

Aplinkosaugos mokymai.

Organizuojame vidinius mokymus / seminarus apie aplinkos apsaugą, aplinkos vadybos sistemą (ISO14001) įmonėse – grupei darbuotojų ar už aplinkosaugą atsakingam asmeniui individualiai. Galimi mokymai bendromis arba konkrečiomis aplinkosaugos temomis pagal individualius įmonės pageidavimus.

Turite klausimų? Susisiekite:+37068963902arba

Susisiekite

* - Būtini laukai